ZASADY REZERWACJI

 

W sezonie 2020/21 rezerwujemy i opłacamy miejsce w pracowni zwane “MOJA SZTALUGA” za pośrednictwem systemu internetowego umieszczonego na naszej stronie.

W zależności od godziny i pory dnia macie do wyboru dwie opcje: MOJA SZTALUGA – WARSZTATY, czyli popołudniowe zajęcia w grupie pod opieką prowadzącego, oraz MOJA SZTALUGA – PRACA WŁASNA, czyli czas dla Was kiedy możecie samodzielnie realizować swój projekt w pracowni. Jeśli jednak poczujecie potrzebę konsultacji swojej pracy z naszymi prowadzącymi popołudniowe warsztaty możecie skorzystać z jednorazowej konsultacji, czyli wybrać w systemie rezerwacji MOJA SZTALUGA – KONSULTACJA i umówić się na konkretną godzinę z wybraną osobą.

Możesz też wybrać warsztaty prowadzone w języku angielskim – MOJA SZTALUGA – ANGIELSKI lub półroczny KURS TWÓRCZEGO PISANIA Z ANNĄ CIEPLAK.

Rezerwacje można realizować z miesięcznym wyprzedzeniem, w warsztatach będzie uczestniczyć nie więcej więcej niż 8 osób, a ilość miejsc w grupie może w danym miesiącu ulegać zmianie. Rozwiązanie to pozwoli nam na bieżąco dostosowywać zajęcia do zmieniających się obostrzeń sanitarnych związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2  i tym samym zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Zapewnimy Wam na miejscu środki do dezynfekcji i podstawowe narzędzia, czyli ołówki, gumki, papier i klamry do jego przypięcia. W trakcie trwania obostrzeń o pozostałe narzędzia i materiały musicie zadbać sami.

Rezerwacji można dokonywać i odwoływać ją do 24 godzin przed rozpoczęciem warsztatu, oczywiście w miarę dostępności miejsc. Czas trwania pojedynczych zajęć to 1godz, 45min, ale oczywiście jeśli potrzebujesz więcej czasu możesz zapisać się na 2 grupy pod rząd lub na kilka zajęć w tygodniu.

Uwaga – w okresie obowiązujących obostrzeń udostępniamy jedynie ołówki, papier i “żabki” do papieru. Resztę narzędzi oraz materiałów będzie można przynieść ze sobą i przechowywać w pracowni w przeznaczonym do tego pojemniku. Samodzielnie też przygotowujecie i sprzątacie swoje stanowisko po zakończeniu pracy. Prosimy o uprzątnięcie i opuszczenie waszego stanowiska pracy przed upływem zajęć (1godz, 45min), tak abyśmy zdążyli je zdezynfekować i przygotować do następnych zajęć.